Przestrzenny obrazek z ceramiki drewnianej to wyjątkowa pamiątka I Komunii Świętej.Jest alternatywą dla tradycyjnych pamiątek papierowych.Może być również podarowany jako prezent komunijny.Obrazek wykonany w technice bezpośredniego nadruku na naturalnym drewnie z efektem wypukłości, uszlachetniony powłoką lakierową. Wymiary : 10 cm x 15 cm , wymiary podstawka plexi : 12,5 cm x 4,5 cm

Do kompletu dołączono zawieszkę do montażu na ścianie, całość zapakowana w kartonowe opakowanie.

PRZYPOMNIENIE I INFORMACJE

Informujemy rodziców i katechetów,  że od stycznia 2022 roku zmianiła się godzina czwartkowej Mszy Św. szkolnej. "Nowa" godzina Mszy Św. dla dzieci - to 17.30.

Bardzo prosimy rodziców, aby posyłali swoje dzieci  na czwartkową Mszę Św. szkolną, a w niedzielę aby razem ze swoimu dziećmi uczestniczyli we Mszy Św. o godzinie 11.30.  Przypominanie o Bogu i świadectwo życia Bogiem, to nasz wspólny chrześcijański obowiązek. Ze względu zmniejszoną liczbę kałanów w parafii, dzieci nie gromadzą się jak do tej pory w Kaplicy Św. Anny, lecz od razu po przyjściu do koscioła, siadają w pierwszych ławkach (najlepiej z rodzicami)

Po feriach zimowych wracają sobotnie katechezy dla dzieci. Pozostałe informacje są przekazywane w niedziele podczas ogłoszeń.