NOWOBYTOMSKIE RODZINY POMAGAJĄ RODZINOM SYRYJSKIM

Szczęść Boże.

Program pomocy "Caritas" syryjskim rodzinom: "Rodzina Rodzinie" trwa. Jako parafianie z Nowego Bytomia pragniemy w roku 2020 udzielić stałego wsparcia kolejnej syryjskiej rodzinie, a jeśli będzie nas wiecej, wtedy naszym wsparciem materialnym będziemy mogli objąć więcej rodzin.

Tak jak do tej pory było, wybieramy dowonie ustaloną przez siebie kwotę i przekazujemy ją przez okres 12 miesięcy (wcześniej był to okres 6 miesięcy) do parafii. Następne parafia z uzbieranych przez nas ofiar przesyła co miesiąc kwotę 490 zł na konto pomocy "Caritas"

Pamiętajmy. Swoje zdeklarowane miesieczne ofiary należy wpłacać do 20 każdego miesiąca na konto parafii z dopiskiem: "rodzinarodzinie2020" albo też przekazać je można w kopercie do kancelarii parafialnej również z dopiskiem: "rodzinarodzinie 2020".

Ważna jest data: do 20 - go dnia każdego miesiąca. Liczymy na pozytywny odzew Parafian i Gości.

duszpasterze

Podajemy konto parafii: