TAK. POMAGAM 2019

TAK. POMAGAM 2019. OTO REZULTAT:

W piątek 6 grudnia oraz w sobotę 7 grudnia grupa naszych Parafian ze Zespołu "Caritas" i młodzi Wolontariusze z nowobytomskich szkół zbierali w "Biedronce" w ramach ogólnopolskiej przedświatecznej akcji: "Tak. Pomagam" żywnościowe produkty dla ludzi potrzebujących pomocy. Dziękujemy wszystkim. którzy podzielili się swoim sercem z ubogimi. Zebrane dary trafią do chorych parafian, jako świąteczne paczki oraz na stół wigilijny, który nasza parafia przygotuje dla ubogich naszych braci i sióstr. Wigilia dla nich odbędzie się 23 grudnia o godzinie 16.00 w auli św. Jana Pawła II. Pomóżcie nam do nich dotrzeć, albo samich zaproście ich do parafialnego wigilijnego stołu. Jeszcze raz wszystkim Wolontariuszom bardzo serdecznie dziękujemy.

"Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszym Mnieście uczynili" (Jezus)