Jeśli chcesz możesz pomóc.

Tydzień temu rozpoczęły się w naszym kościele prace związanie z ułożeniem pod ławkami ogrzewania podłogowego. Po odkryciu drewnianej podłogi okazało się, że trzeba najpierw wyrównać teren, a przede wszystkim usunąć pewną warstwę ziemi, by można było położyć pierwszą warstwę betonu. Są to proste prace, które parafia może wykonać systemem gospodarczym. Dlatego zapraszam do pomocy chętnych mężczyzn, a także męską młodzież, która w tej chwili ma wakacje. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 do 16.00 - ale można przyjść później.

Natomiast nasze parafianki, w tym młodzież żeńską zapraszam, aby każdego dnia w godzinach wieczornych (od 17.00 do 18.00) "przetarły" z kurzu ławki i podłogę kościoła.

Kościół będzie zamknięty od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 aż do wieczora. Otwarta będzie jedynie Kaplica Adoracji, a Msza Św. wieczorna odprawiana będzie od wtorku w Kaplicy Św. Anny. Ustaje również Spowiedź Św. w piątek od 9.30 - 11.00. Pozostałe godziny spowiedzi są aktualne.

Liczę na modlitwę, zrozumienie i pomoc moich Parafian.

P r o b o s z c z.