TERMOMODERNIZACJA
Święty Pawle Apostole - módl się za nami
6 lipca 2020 - rozpoczęcie prac
Stan prac termomodernizacyjnych na 31 lipca 2020
Dziękujemy Bogu i ludziom.
NOWE ZDJĘCIA 18.08.2020
Druga strona... 31.08.2020

Deo gratias!

Prace związane z termomodernizacją budynku kościoła i budynku domu parafialnego zostały ukończone. Obecnie firmy budowalane porządkują teren i wykonują drobne poprawki. W najbliższych dniach zostanie uruchomione ogrzewanie podłogowe w kościele zaś na początku grudnia zostanie wykonany audyt energetyczny, wymagany przez WUOŚiGW w Katowicach.

Powoli grupy parafialne mogą adoptować i porządkować "swoje" salki w domu parafialnym (po uzgodnieniu tego  z proboszczem).

Planujemy  tam, gdzie będzie taka potrzeba, zakupić nowe krzesła i stoły.

Chcemy, aby powoli  nasz dom parafialny "zaczął  żyć" obecnością parafian. Niektórym grupom parafialnym zostaną przydzielone nowe pomieszczenia.

Jak wiemy, od roku nie korzysta z domu parafialnego Świetlica dla dzieci. Przygotowujemy więc nowy regulamin  i zasady funkcjonowania domu parafialnego.

Dziękujemy wszystkim za jakąkolwiek pomoc.