„Cześć, jestem Kuba, proszę o Twój 1% podatku”

DRODZY PARAFIANIE

Wszystkim ciężko się dziś żyje. Jednak najtrudniej mają się chore dzieci oraz ich opiekunowie - rodzice. Do takich dzieci, należy nasz mały parafianin Kuba (Jakub Cebula). Ma młodszego brata i kochających rodziców. Jego mama – Pani Beata – jest nam dobrze znana z kościoła: jest muzyczną animatorką Chórku Dzieci Maryi. Jakub - jeśli tylko może – razem z rodzicami jest w każdą niedzielę na Mszy Św.

Niestety, nie zawsze może być obecny…, ponieważ jest chory. Często przebywa na szpitalnym leczeniu, wymaga stałej opieki i wsparcia oraz musi przechodzić kosztowną rehabilitację.

Jako Parafianie chcemy mu pomóc, wspierając go materialnie. Dlatego prosimy o Wasz 1% podatku dla małego Kuby, a On swoim rozbrajającym uśmiechem, dobrocią i dziecięcą nieporadnością nam się odwdzięczy. Szczegóły znajdziemy na plakatach, stronie Internetowej i na ulotkach.

Z A  W S Z E L K Ą  W A S Z Ą  P O M O C  -  D Z I Ę K U J E M Y.